Talveakadeemia 2006

Kuupäev: 3.03.2006

Info:

Seekordne Talveakadeemia toimus Soomaal ja kandis nime "Energiasüst tulevikku", käsitledes nii energeetikaprobleeme kui inimese tegutsemisenergiat. Siin kommentaarid kohal käinud KÜSi liikmetelt:

- Väga tore seltskond, huvitavad teadusartiklid (va. keskonnaeetika :P). diskussioon oli väga huvitav -> tulemused loodetavasti jõuavad ka kaugemale TAst!!!

- Igati tore üritus oli, kõik oli tasakaalus. Olid huvitavad grupitööd ja mõnus seltskond. Teaduslik pool andis uusi teadmisi ja oli üllatavalt huvitav.

- Talvine energiapomm! Parim keskkonnateemaline üritus…Palju hiilgavaid ideid ja meeldivad inimesed! Supper!

- Lahe, et sai postkaarte saata. Ja viimane vestlusring pühapäeval oli ka põnev kuulata ja kaasa mõelda.

- Teisel päeval jaguneti laiali ja tehti grupitöid, kus tegeldi eri ökoteemadega. Mina nt olin reklaamitiimis. Me käisime Soomaa rahvuspargi keskuses ja töötasime Soomaale välja reklaami. Meil käis asja tutvustamas üks reklaamitudeng. Hea oli kuulda igasugu reklaaminippe ja põhimõtteid. Üks meie lõpu ideid oli:”Tšeki mu puud!”

- Meeldis väga, et oli tehtud võimalikult praktiliseks. Et grupitöid arendatakse edasi, nii et inimesed saaksid ka reaalselt midagi ära teha. Ja et ministeeriumitele saadetakse kiri…ehk see lükkab midagi käima. Avatud ruumi meetod oli ka päris hea.

- Väga lahe üritus oli! Palju positiivseid emotsioone :) mulle meeldisid grupitööd, meie grupis sai ka palju nalja. Veel jääb meelde „mitteametlik maskott” taks Mutter… Ootan juba järgmist Talveakadeemiat.

- Hästi-hästi lahe oli, huvitavad teemad ja põnevad inimesed!

- Kolm erksat ja väga huvitavat, põnevat päeva, kus sai nii nalja kui ka tarkust. Eriti meeldiv oli grupitöö, mille käigus sai arendada oma mõtteid ja ideid.

- Pisut külm oli, kuid õhtune tants ajas külmapoisid minema. Kindlasti sai ilusa ja kasuliku ülevaate erinevatest energia saamise võimalustest. Kindlasti oli ka väga, väga, väga vaffa seltskond!

pildid ja muu info ikka www.talveakadeemia.ee

pilte veel:
http://www.ene.ttu.ee/maeinstituut/labor/helena/PILDID/Talveakadeemia2006/
http://www.flickr.com/photos/talveakadeemia/tags/talveakadeemia (lisaks ka korralduspilte)

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole