Juhatuse koolitus ja seltsiõhtu

Kuupäev: 20.10.2007

Info:

20. oktoobril oli juhatuse koolitus ja pärast seda seltsiõhtu.
Kohaks Eleni suvila, mis asub Raigastvere järve ääres, umbes 2 km kaugusel Elistvere loomapargist.

Oma panuse ühe mõnusa nädalavahetuse vahvalt koos veetmiseks andsid uus ja vana juhatus ning teised rõõmsad seltsiliikmed (hoolimata pohmakast, haigusest ja muudest muredest, mis nädalalõputi kimbutada võivad).
Õhtu esimesel poolel oli piiikk (samas produktiivne) koolitus - mille Elen väga osavalt läbi viis - kus vana KÜSi juhatus andis oma teadmised üle uuele. Kaasnes ka käeline tegevus (ajakirjadest lõikasime välja naljakaid pilte - ja seda õilsal eesmärgil) ja palju-palju mõttetööd ning arutelu. Ühesõnaga, KÜSi kuldkaariku ette sai rakendatud uue juhatuse hobujõud.

Pärast koolitust ühinesid ka teised liikmed ja võtsime veel mis õhtust võtta andis.
Eriti suured tänud (special thanks) Elenile endale, kes korraldas majapidamist (et rõngassabadele mürgeldamist võimaldada:), kes tuli/tegi/nägi ja lihtsalt jaksas. Lisaks Eleni soojale südamele, küttis maja soojaks ka Karl, kelleta poleks olnud kesköist saunatamist ega sooja tuba, kus pärast kerratõmbunult tududa. Peame meeles ka seda, et Karl ise magas mitte-nii-soojas-toas ilmselt üleni kotti mattunult, ainsaks elumärgiks punane ninaots. Tänan ka Marikat, kes teab, et tühi kõht ei hüüa tulles ja korraldas (väga tudengisõbraliku hinnaga) meile maitsvaid roogi häid ja paremaid :) Ja erilised tänud ka autojuhtidele!
"Labürindi-maja", lahti riietuv kruus (naq päriselt!), kama kommid, vein, diskussioonid saunas (eriti Klaabut ja krokodill Genat puudutavad), Evelini muusikavalik, Kerda kohupiimakook, Britta (laulu)hääl :D, kaks Luulet (üks köögis, teine magamiskotis)--need on unustamatud pisikesed hetked :)

Niisiis, kui seekord jäi vahele, siis ära muretse, seltsiõhtuid tuleb veel.

Karin

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole