KÜSi suvepäevad

Kuupäev: 10.08.2007

Info:

10-12. augustini toimusid KÜSi suvepäevad, teist korda KÜSi ajaloo jooksul . Reede õhtul võtsime suuna Lillisse, kus meid võõrustas lahkesti Anni ema, kes on Lilli loodusmaja juhataja.

Peale esmast tutvumist ümbrusega ning koeraga varbapeitust mängimist jõudis aeg õhtusöögini, peale mida avas seltsi juhataja Elen suvepäevad ametlikult ja esitles ühtlasi KÜSi suvepäevade laulikuid. Nii ei jäänud isegi neil, kel elevant kõrva peale on astunud, muud üle, kui lõpuks lauluviis üles võtta. Viimased vaprad pidasid varaste koidutundideni vastu.

Laupäeval juhatas Anni ema meid pihlakasallu, kus asus energiarada ning endavalitud puud kallistades võis igaüks endassegi seda maagilist jõudu koguda. Peale lõunasööki matkasime Teringi rabas rabajärveni, kus sai veidikene supeldud ja sookolli mängitud. Vapramad ületasid järve ujudes, teised kanuuga ning osad siirdusid tagasi autode juurde. Teiselpool järve ootas meid Nava talu juba sooja saunaga.
Kerda otsustas (ilmselt esimese tüdrukuna üldse) vallutada talu õuel kasvava kase, ronides vastavate puuotsa ronimise agregaatidega nii kõrgele, kui vähegi võimalik. Risto ja Karl kasutasid võimalust öiseks kanuutamiseks. Enamuse jaoks aga möödus õhtu psühholoogilisi mänge mängides, mis hullutasid meie mõistust ja niisama juttu puhudes ning neile teadmiseks, kes juba muretsema hakkavad, ei puudunud meil ka šašlõkk ega KÜSi kook.

Pühapäeva hommik saabus rahulikult ja pisult uniseltki, nagu märgata võis, sest Viljandimaa keskkonnateenistuse onu kahjuks ei jõudnudki kohale. Päeval tutvus enamus seltskonnast koprariigiga ja mekkis Läti mustikaid. Peale lõunat käisime veel künnapuid vaatamas ja oligi aeg lõpuringiks, misjärel tuligi vähehaaval koduteele sättida.

Suvepäevadest võttis osa 23 inimest. Rõõm oli näha, et hoolimata kiirest suveajast leidsid nii paljud aega kokku tulla ja seltsikaaslastega paar meeldivat päeva veeta. Loodetavasti see tore traditsioon jätkub ja järgmisel suvel on meid veel rohkem koos.

Suur aitäh Lilli Loodusmaja juhatajale, kes meid lahkelt vastu võttis ning teinekordki külla/talgutele kutsus.

Kadri Järve ja Luule

Esialgu saate pilte toimunust näha:
http://picasaweb.google.com/kerdale
http://picasaweb.google.com/hustype


Osalejad:

Hetkel osalejaid pole