Projektijuhtimiskoolitus AEGEE-Tartuga

Kuupäev: 4.02.2006

Info:

Veebruari esimesel nädalavahetusel said kokku kahe organisatsiooni teadmisjanulised noored, et saada koos selgeks, mida tähendab projektijuhtimine. Koos kuulati tõsist teooriat, tehti asjalikke grupitöid ning mängiti lõbusaid mänge. Kogu koolitust saatis sõbralik ja vaba õhkkond, mis tegi informatsiooni omastamise ja grupitöödes töötamise väga lihtsaks.

KÜS-i liikmed arvasid kokkuvõttes, et koolitus oli kindlasti vajalik. Lisaks uuele infole, andis koolitus motivatsiooni tegutseda ning tekitas uusi ideid, arendas mõtlemist ning suurendas eneseusku. Olulisim element koolituse juures oli kindlasti see, et teoreetiline osa vaheldus praktilisega, see tähendab, et saadud teadmisi sai kohe grupitöös rakendada. Nii ei tulnud väsimust ega tüdimust peale ja uus info kinnistus palju paremini. Koolituse edu tagas ka vaba õhkkond ning väga hea läbisaamine koolitaja Maarjaga. Kõik said öelda oma arvamuse ega pidanud ennast eemaletõrjutuna tundma.

KÜS-i jaoks kõige olulisem on ehk see, et koolitus andis uutele liikmetele juurde julgust ja tegutsemistahet. Paljud lubasid, et püüavad aktiivsemad olla ning kavatsevad mõnes tulevas projektis osaleda ning igati korraldamises kaasa aidata.

Kokkuvõttes suur aitäh KÜS-i poolt Maarjale ning AEGEE-Tartule selle toreda ja vajaliku koolituse eest.

üldise arvamuse võttis kokku Marit

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole