Tegijalt Tudengile

Kuupäev: 7.02.2007

Info:

7. veebruaril 2007 kell 10.00-15.45 toimus Maaülikooli
metsamajas traditsiooniks saanud "Tegijalt Tudengile".

Mul on hea meel tõdeda, et meie üritus läks suurepäraselt korda. Algne eesmärk oli, et sellest päevast võtab osa vähemalt 40 inimest, mis tegelikult tundus ikkagi veidi hirmutav. Kuid päeva lõpus oli meie osalejate nimekirjas 65 inimest ja ma võin täitsa kindlalt öelda, et tegelikult käis meie ürituselt läbi isegi rohkem tudengeid. Esinejad olid tasemel ja osajejad rahul.

Enamjaolt läks kõik plaanipäraselt. Väike shokk oli eelmisel päeval, kui RMK-st tulema pidav neiu lõpuks teatas, et ta ei saa tulla. Õnneks läks kõik hästi, kuna kursaõde Katrin oli nõus rääkima PRIA-st.
Väike tagasilöök oli ehk see, et Raimo Oinus ei saanud tulla, kuna ta auto läks katki. Samas ei olnud sellel enam nii suurt tähtsust, sest mõnel tegijal jätkus juttu kauemakski kui ette nähtud ja päev oligi juba korda läinud.Niisiis lõpp hea kõik hea.
Igatahes omalt poolt tahan öelda, et mul on hea meel, et selle ürituse korraldada võtsin, sest eks kuskilt tulebki ju alustada ja kaua sa ikka oled lihtsalt abiline. Kuna mul oli ka lihtsalt suurepärane meeskond-aitäh Sirli, Luule, Kerda ja Monika-siis ei olnudki see korraldamine nii suur katsumus.

2008-ndal aastal peab see traditsioon loomulikult jätkuma ja järgmisele projektijuhile soovin jõudu ja pealehakkamist-kes ta siis ka ei oleks!

Marika
Tegijalt Tudengile 2007 projektijuht ja KÜS-i arendustöögrupi juht


Tegelik ajakava:


10.30 Edgar Kaare (Artes Terrae, maastikuarhitekt-planeerija)

11.00 Katrin Kalma (PRIA)

11.30 Catheline Tamm (Keskkonnaministeeriumi looduskaitse osakonna spetsialist)

12.00 Indrek Tust (Stora Enso)

12.30-13.30 Lõuna

13.30 Ahto Oja (Säästva Eesti instituut)

14.00 Reeme Remmelgas (Viljandi Linnavalitsus)

14.30 Jaanus Hallik (AS Alkranel)

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole