Jõulupidu KÜS & EMEÜS

Kuupäev: 19.12.2006

Info:

EMEÜS’i ja KÜS’i ühine jõulupidu

Kui õhtujuhid Britta ja Tauro avamänguga alustasid, tegi bänd veel soundcheck’i ehk kuidas EMEÜS ja KÜS esimest korda koos ühiselt jõulupidu pidasid. Pidu toimus EMÜ peamaja saalis 19.detsembril 2006.
Alusutuseks veidi siseinfot neile, kes KÜS’i tegemistel ise ei jõua koguaeg nii öelda kätt pulsil hoida: ühise jõulupeo idee sai alguse juba Järvseljal toimunud projektikoolituselt. Visioon, eelarve ja muu taoline pandi seal paika. Ka õhtujuhid õnnestus juba siis leida ja nõusse rääkida.

Aga pidu ise. Tauro ja Britta alustasid õhtut väikese teadmiste kontrolliga a’la kes on hetkel keskkonnaminister ja mitu meessoost liiget on KÜSis. Seejärel said sõna seltside praegused juhatajad Priit ja Elen ja mis peamine, selleks ajaks oli enamik peolisi teinud lähemat tutvust oma esimese klaasitäie glögiga.
Seejärel viis Tauro läbi mitu mängu, kus tuli meelde jätta erinevaid objekte ning neid ära tunda kompamise teel. Lisaks objektide kindlaks määramisele (nt minigloobus) andis lisapunkte gloobuse mõõtkava mõistatamine. Tõeline õppejõud mõttetöös on vaatamisväärsus omaette.

Koostada oli vaja ka luuletus etteantud sõnadega. Toon esimese salmi oma meeskonna koostatud luuletusest (luuletuse nimi on Valveõde): Jõuluajal elu ikka / vajab natukene pumpa / Aga päiksepaistelisel ajal / puhka kõrgepinge najal!
Jõulupeole kohaselt oli väljas lumi maas ja saabus peole Jõuluvana. KÜS sai kingiks kelgu, EMEÜS albumi ning Meie Õppejõud ning Instituutide Juhid said kommikarbid. Jõuluvana järel alustas bänd ja peale bändi (kell 24.00) laulis mõlema seltsi liikmetest koosnev segakoor õppejõud Urmas Rohu kitarrimängu saatel meile kaks ilusat jõululaulu. Seejärel andis Kadri koolile üle jõulukingi – kutse 2007. aasta Jõulupeole, mille korraldavad kogu koolile kolm EMÜ üliõpilaste seltsi – EMEÜS, KÜS ja EMÜS (Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts).
Sellega oli peo sisuline osa lõppenud. Tants, trall, seltsidevahelise sõpruse suurenemine ja uutele traditsioonide aluse panemine kestis kella kaheni.

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole