Sügismatk-talgud Soomaal

Kuupäev: 21.10.2006

Info:

KÜSlased alustasid teekonda Soomaale juba reede pärastlõunal, kui sponsorite antud toidud viimaks autos olid. Saabusime õhtupimeduses ning kohe läks ka asjatamiseks: Kadri ja mina hakkasime küpsiseid ja torti tegema ning teised läksid juba saunamõnusid nautima. Pärast sauna sai vaadatud veel filmi ja arutletud igasugustel elu-filosoofilistel teemadel.

Laupäeval oli äratus kell 10 ning juba kell 11 olime teel Ande talu juurde. Sealt alustasime ka oma kanuumatka. Jõel oli kokku 7 kanuud, mis ükskord võidu sõitsid ja teine kord jälle aja maha võtsid ja mõnusalt aega veetsid. Lõunapausiks peatusime Saarisoo püstkojas. Pärast sooja supi söömist asusime jälle teele. Aga oh õnnetust ja nalja! Üks kanuu käis kohe alguses 2 korda ümber ning kaks märga matkalist olid meie oma seltsi liikmed. Seega oli matka teine pool natuke tõsisem ja kiirema tempoga, kuid siiski õnneliku lõpuga. Pika ja sündmusterohke päeva teekonna pikkuseks kujunes umbes 15 km. Hostelisse jõudes panime kohe sauna kütte ning algas taas üks pikk ja vestlusterohke õhtu.

Pühapäeval oli äratus kell 8. Kuid kuna ilm oli vihmane ja meie kokatädi ka natuke hiline, siis alustasime oma päevaplaaniga kell 10. Vihmase ilma tõttu jäi ära plaanitud talgutöö, kuid see-eest võtsime suuna rabasse. Meie matkajuhiks oli Rait, kes kiirel sammul meid juhatas. Algul olid jalad suhteliselt kuivad, kuid keset matka sattusime ikka tõelisesse rappa. Paljud meist vajusid kuni põlvedeni rabamudasse ning mõningatel juhtudel oli vaja isegi roomata. Teekonna lõppedes oli meil kõigil hea meel, et lõpuks ometi kuiva maa peale jälle sai, kuid sellist mõnusat matkaväsimust oli päris hea kogeda. Meie rabamatkal sai palju nalja ning loodi ka uusi moetrende, kuidas peab rabas käima ja mida seal tegema. Sellest täpsemalt saab aimu kodulehel olevatest matkapiltides ;)

See tore nädalavahetus lõppes ühise lõunasöögiga Soomaa hostelis ning siis võitsid kõik matkalised suuna kas siis Tallinna või Tartu. Täname veelkord sponsoreid, kes meid toetasid ja selle mõnusa nädalavahetuse korraldamisele kaasa aitasid.

Elen
Esimest nädalat KÜSi juhataja :)

Üritust toetasid:
Osalejad:

Hetkel osalejaid pole