KÜS-i sügisene üldkoosolek

Kuupäev: 7.10.2009

Info:

KÜS-i sügisene üldkoosolek 7. oktoobril algusega kell 18.00, kohaks seltsi ruumid metsamajas (0A14)

Kuna üldkoosolekul otsuste tegemiseks on vaja, et kohal on vähemalt pooled liikmed, märkige see endale kohe märmikusse ära. Kes teab, et ta kohale tulla ei saa, palun täitke listi saadetud volitus mõne seltsi liikme nimele ja andke see kellelegi, kes on koosolekule tulemas.
Teatavasti annab üldkoosolekul hääleõiguse aastamaksu maksmine. Kevadisel üldkoosolekul otsustasime, et aasta maks on 200.-, mida võib maksta ka kahes jaoks (korraga 100.-). Selleks, et omada hääleõigust 7.okt. piisab, kui oled maksnud 100.- KÜS-i pangakontode andmed leiad altpoolt (Vilistlastele on liikmemaksu tasumine vabatahtlik).

Üldkoosoleku päevakava:

- juhatuse tegevusaruande kinnitamine (saadame listi hiljemalt 1. oktoober)
- 2009/2010 tegevusplaani kinnitamine
- majandusaaastaaruande (sh. tegevusaastaaruande) kinnitamine
- uue juhatuse valimine
- põhikirja muudatused. Juhatusel ettepanekuid ei ole, kuid põhikirja muutmise ettepanekuid võivad teha kõik (hea oleks neist teada saada juba enne läbi listi, kuid kohapeal on ettepanekute tegemine samuti lubatud).
- muud küsimused
- Tants ja trall ja uue juhatuse õnnitlemine :)

PS. teeme KÜSi liikmete ühispildi, tihti me neid ei tee (ei mäletagi viimast) nii et seda enam põhjust kohale tulla! selga KÜS-i pusad-särgid

Tuletan meelde, et kõigil liikmetel, sh ka vilistlastel, on õigus kandideerida juhatusse. Koosolekul saavad kandidaate esitada teised ja samuti võivad liikmed ise ennast kandidaadiks esitada. Kord näeb välja selline, et juhatuse liikmed valitakse kohapeal ükshaaval (eelnevalt mingit avaldust kirjutama ei pea). Kui kellelgi on huvi, küsimusi või niisama mölgub meelel juhatusse kandideerimise möte, siis nii mina kui teised praeguse juhatuse liikmed peame teiega röömuga nöu! Töesti, see on olnud vahva kogemus! :)


Evelin
5186143

KÜS-i juhataja


--

Hansapank:

Saaja nimi: EMÜ Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts
Konto nr: 22 101 6964 207

SEB Ühispank:
Saaja nimi: EMÜ KÜS MTÜ
Konto nr: 102 200 2940 8013

NB! Märksõnaks: Liikmemaks 2010 ja oma nimi

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole