KÜS- i sünnipäevapidu

Kuupäev: 20.03.2009

Info:

19. märtsil sai EMÜ Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts (enamusele tuntud kui KÜS) 8- aastaseks. Sünnipäeva tähtistati suurejooneliselt nagu tudengitele ikka kohane.
Külalisi oli lähedalt ja natuke kaugemalt – maaülikoolist sõbrad metsaseltsist ning Tallinnast Mäeringi ja Säästva Arengu Klubi esindajad.

Õhtuprogramm oli tihe ja huvitav. Sai luuletada, laulda, oma teadmisi proovile panna ning samuti tantsida ja saunamõnusid nautida. Koosveedetud aeg on alati kvaliteetne ning ideederikas. Just sellised koosolemised on sageli aluseks uutele üritustele ja tegudele.

Aastate jooksul on pandud alus mitmetele üritustele, mis on saanud traditsiooniks ning võib öelda, et nende ümber käib ka kogu KÜSi tegevus. 17. märtsil toimus järjekordne infopäev „Tegijalt Tudengile”, kus EMÜ doktorandid ja vilistlased jagasid infot erialaste töö- ja õppimisvõimaluste kohta. Ja mitte kuidagi ei saa ilma Talve- ja suveakadeemiata. Talveakadeemia populaarsus kasvab iga aastaga ning püstitab üha rohkem rekordeid, hämmastades korraldajaid ja toetajaid. Ning nüüd alustatakse juba neljanda suveakadeemia korraldamisega. Ja nii need aastad mööduvadki!

Mina kui EMÜ vilistlane, jätkan KÜSi tegevliikmena, sest raske on loobuda ühistest matkadest, filmiõhtutest ja Talve- ning suveakadeemiate korraldamisest. Ning on teisigi maaülikooli lõpetanuid, kes siiani aktiivselt seltsi tegevustest osa võtavad. Võrreldes varasemate aastatega on KÜSi võtnud sportliku suuna ja pannud aluse uutele üritustele. Tore on vaadata, kuidas KÜS elab edasi ja areneb iga aastaga.


Elen

Osalejad:

Kadri Kalle
Elen Peetsmann
Varje
Madis Liiber - 2 tk
Kadri J
Raul Rajang
Kauri Kivipõld
Triin Nõu
Kertu