infokoosolek+filmid

Kuupäev: 9.12.2008

Info:

9. detsembril kell viis õhtul kogunesime seltsi ruumidesse, et pidada infokoosolekut ning pärast seda mõnusalt üheskoos filme vaadata.

Infokoosolekul tegi juhatus kiire ülevaate toimunud üritustest ja tutvustas uut aastategevuskava. Räägiti ka eesootavast jõuluõhtust, jaanuari külmamatkast, kodulehe uuendustest ja uutele liikmetele KÜS-i särkide tellimisest. 2008/09 tegevuskava täiendamiseks ja liikmete mõtete ülevaateks ja tagasisideks panid kohalolijad kirja omi ideid, mis üritusi või muud võiks KÜS edaspidi ettevõtta.

Pärast informatiivset koosolekut seadsime end mõnusalt diivani ja toolide peale istuma ning alustasime oma filmiööga. Esimeseks filmiks oli „Must ja valge kass“, mis kõneles Doonau kaldal elavatest mustlastest, kes üritasid üksteist pidevalt üle trumbata ning vajaduse korral läks kaubaks ka kõige lähedasem sugulane. Filmi muutsid lõbusaks just kirev tegelaskond ning uskumatu pulmapidu.

Järgmisena vaatasime Eesti oma filmi „Ma olen väsinud vihkamast“, mis oli väga traagiline ja kurb film. Film jutustas noorukist, kes sattus tänavakaklusesse ja selle tulemusena vanglasse. Kuid seal olles sai ta tunda väga palju vägivalda ja kurjust.

Kolmandaks filmiks oli Lock Stock and Two Smoking Barrels (Hunnik pappi ja suitsev kaheraudne), kus neli sõpra sattusid ootamatusse sündmustekeerisesse, kui üks nendest osales illegaalses kaardimängus ning jäi pool miljonit naela võlgu. Eriti põnev oli filmi lõpplahendus. Neljas film oli sarnase eelnenuga, sama rezissöör ja näitlejad osaliselt, rohkem filmist ei mäleta (hilise kellaaja tõttu :)
Filmiõhtu oli lõbus ja kordaläinud üritus, mida võiks kindlasti tulevikus korrata.Osalejad:

Kadri Kalle - üheks filmiks
Elen Peetsmann
Luule Lõhmus
Varje
Tõnu Laasi
Madis Liiber
Monika
Kairi Leibur
Evelin
Silja Kana
Helen Liiva - vb
Raul Rajang
Karin
Vello Lääts - ainult koosolekule! :(
Vallo
Mattias Pilv
Maris
reigo ritso
Kertu