Karula talgud

Kuupäev: 6.12.2008

Info:

Talgud Karula rahvuspargis toimuvad 6.-7. detsember. Laupäeval teeme tööd (puid rahvuspargi keskuse jaoks) ja õhtul on saun. Pühapäeval lähme Karula kuppelmaastikusse (või on õigem maastikule?) matkama.

Ööbimine on rahvuspargi keskuses, kaasa on vaja võtta magamiskott (magame voodites), sauna varustus, töökindad (KÜS-il on küll olemas töökindaid, kuid need ei ole kuigi veekindlad, võibolla on parem kui võtate ise kindad kaasa ja siis saab suurt mõõtu töökindad peale tõmmata) ning veel oleks hea, kui saaksime kaasa võtta termostega teed. Laupäeva lõuna on väljas, võileibade kõrvale oleks hea sooja teed rüübata. Ka pühapäevasele matkale oleks mõnus teed kaasa võtta. Toidunõusid kaasa ei pea võtma. Lisaks võtke kaasa veel veidi raha, kohapeal arveldame sauna, toidu ja transpordi raha (süüa teeme koos, korraldajad ostavad ära enne). Minek on autodega, loodan, et kõik mahume.

Palun autodega tulijatel regades siia lisada see kommetaariga.

PS. saun - tundub, et enamik teist eelistab suitsusauna ja tundub ka, et meid on tulemas päris palju ja kui KÜS ka õla alla paneb, siia peab iga suitsusaunatja umbes 20.- maksma.

Millal täpselt 6. hommikul Tartust stardime ja kes kelle autoga saab, täpsustan hiljem, so stay tuned. Pühapäeval õhtul oleme kella kuueks ikka tagasi.


Evelin
5186143

Osalejad:

Varje
Tõnu Laasi
Madis Liiber - autos 1 vaba koht
Airi Lehemets - + Arvo: autos 3 vaba kohta
Monika
Evelin
Urmas Liin
Vallo
Maris
Kertu - autos 4 vaba kohta
Liisi