KÜSi suvepäevad

Kuupäev: 15.08.2008

Info:

“Kõige olulisem on leida Paat!” “Igatahes”

Tänavused KÜS-laste suvepidustused peeti niisiis maha Andrus Paadi suvilas Kestlas Ida-Virumaal, dresscode-ks Eesti filmiklassika.
Lihvimaks oma keelelisi ning kokanduslikke oskusi, saabusid korraldajad ning agaramad suvitajad pidupaika juba reede õhtul.
Suvepäevade avahommikul tervitasid nüüd juba kahe auto võrra suurenenud seltskonda suviselt soojad paduvihmad, mis päeva edenedes ühes rünkpilvedega siiski oma teed rändasid. Päev sai sportlik ja muidu vahva. Moodustati kolm meeskonda, kes võtsid mõõtu jalgpallis, rahvastepallis, joodiku jooksus, püstoliharjutuses, ning loomulikult õhtu tippsündmusena, etüüdide konkursil (kaunite kostüümide eest suured tänud Kadri vanaemale ja tema lapselapsele). Esikoha väärilisteks osutusid kunst ning sport. Võitja selgus ka KÜS-i ametliku koogi valimistel, kus osalejaid oli sedakorda kolm: Kadri, Kerda ja Airi. Vaatamata kõikide võistluskookide väga heale maitsele ning kaunile väljanägemisele, tuli langetada otsus: suvitajate lemmikuks osutus Airi kausikook. Õhtu jätkus leilitamise ning filmimaratoniga. Soovijatele võimaldati romantiseerida trepil kuuvarjutust imetledes või öö-ujumisega Soome lahes oma taluvuspiire proovile pannes.
Suured tänud Andrusele hulljulge otsuse eest suvitajad oma suvilasse pidutsema lasta (saun oli super!), korraldajatele ning kokandustiimile! :)

Liisi,
suvepäevaline

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole