KÜS sai 5-aastaseks

Kuupäev: 18.03.2006

Info:

KÜS-i viies juubel jääb kõigile kauaks meelde kui üks lõbus ja seltskondlik pidu, kus sai tantsida, mängida ja nalja, nii et vähe polnud.

Peole olid tulnud ka teiste organisatsioonide esindajad, kes olid toonud KÜS-ile igasuguseid vaimukaid kingitusi, mille seas oli ka relatiivsus teooria õpik ja looduslikust materjalist kandekott. Samas toimus KÜS-i uue lipu sisseõnnistamine.

Peale Kadri ja Paadi ametlikku kõnet ja õnnitlusi toimus jalgpalliturniir erinevate organisatsioonide vahel. Asja tegi põnevaks just see, et mängijad pidid hoidma plastiktopse silme ees, mis raskendas oluliselt palli väravasse löömist. Suurepärase võidu saavutas Mäering. Pärast väsitavad turniiri joodi kiiruse peale õllet ning siis algas meeletu tantsuõhtu, kus sai jalga keerutada nii uuemate kui ka vanemate laulude järgi.

Kahtlemata oli peo kõrgpunktiks kauni ja samas väga maitsva tordi lahti lõikamine. Tordil oli kujutatud ka KÜS-i logo, mida kõige kiirematel soovijatel õnnestus ka proovida.

Siis jätkus tantsumaraton, millest võtsid osa pea kõik kohalviibijad. Muusika valik oli ääretult lai tänu DJ Evelinile ja tema ablilisele Helenile, kes valisid meisterlikult parimaid lugusid.

Kõige julgemad ja vapramad proovisid ka saunaruumi ja viskasid leili. Kahjuks oli neid üsna vähe – neidudest ainult Elen ja Kadri – ning selle eest pälvivad nad erilise kiituse.

Peo lõpupoole hakkas tantsupaare vähemaks jääma ja lõpuks jäigi neid ainult kaks. Mõned olid peo lõpuks nii väsinud, et magasid õndsat und pehmetel diivanitel. Sünnipäeva tähistamine lõppes poole nelja paiku ja väsinud kuid rõõmus rahvas sai koju minna.

Kindlasti oli see üks toredamaid üritusi, mille korraldamisega saadi ka väga hästi hakkama. Loodame, et ka tulevikus on KÜS-i sünnipäevad vähemalt sama lõbusad ja et üha rohkem huvitatud inimesi tuleb sellistele pidudele.

Kristina (korraldustiimi liige)

pildid üleval galeriis ja ka:
http://sak.tipikas.ee/mg2/index.php?list=12
http://www.flickr.com/photos/talveakadeemia/tags/kÜs/

Tänusõnad meie toetajatele: Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja Keskkonnainstituut, AS Balsnack International Holding ja Kadarbiku Köögivili.

Osalejad:

Hetkel osalejaid pole