Sisukord

Lühike tutvustus kus mis kodukal asub ja milleks mõeldud on.

Kõigepealt registreerunud kasutaja võimalused: saab lisada uudiseid, üritusi, artikleid, downloadida ja uploadida faile, kirjutada foorumisse, luua seal uusi teemasid.

Ennast saab liikmeks registreerida Liikmete ja Kontakti alamelehe kaudu. Et oma kasutajakontot aga kasutama hakata, peab admin teid aktiveerima. Seega ka palve registeerijatele: kirjutage välja oma päris nimi, sest tundmatuid admin EI AKTIVEERI!
Aktiveeritakse vaid ametlikke liikmeid, erandjuhtudel mõningaid vilistlasi või teisi KÜSile olulisi inimesi (nt koduka haldur).

Alamlehtedest:

Üritused - see on KÜSi poolt korraldatavate ürituste jaoks. Kuna kasutajatel on võimalus ise igasugu asju lisada, palun mitte KÜSi poolt korraldatavaid üritusi lisada uudiste alla ja/või saata listi.
NB! Ürituste all on nii möödunud kui tulevad üritused. Tulevate ürituste osas on tegu tavaliselt reklaamiga või eelinfoga, mis ürituse möödudes asendatakse toimunu kokkuvõttega. Selle eest vastutab ürituse korraldaja/inimene, kes info kodukale üles pani.

Dokumendid - kõige paremini oleks selle kohta öelda KÜSi poolt produtseeritud materjalid (vähemalt hetkeseisuga). Igaljuhul leiab sealt KÜSi põhikirja ja kodukorra ning liikmete nimekirja, aga ka õuesõppe mõttetalgutel väljamõeldu näiteks.

Liikmed - siin on näha kõik KÜSi liikmed, kes on end koduka kasutajateks registreerunud. Ühtlasi saab siit kätte ka liikmete kontaktandmeid (nii palju kui liige ise enda kohta kirjutanud on), info on loomulikult kättesaadav vaid teistele registreerunud kasutajatele.

Galerii ei vaja ilmselt kommenteerimist.

Foorumis saavad erinevatel teemadel sõna sekka öelda ja uusi teemasid algatada siis registreeritud kasutajad. Teemade valik on lai, võib niisama mingeid mõtteid jagada, aga ka küsimusi tõstatada (nt kus on Tartus patareide kogumiskohad? vms)

Failid on nähtavad vaid registreerunud kasutajatele. Seal on nii üldinfot sisaldavaid dokumente, kui asju, mida jagaks heameelega vaid seltsi sees (nt nõuanded projektide tegemisel jms). Erinevus "Dokumentidest" on siis see, et seal on info, mida võib ja tuleks ka mitteliikmetele jagada, failide juures aga on ka info, millele juurdepääs on üks liikmeksolemise eelistest.

Uudiste arhiivis on siis olemas kõik ilmunud uudised. Uudiseid on, muide, võimalik ka kommenteerida.

Linkide all leiab viiteid väga laiale valdkonnale keskkonnaga seotud teemadele. Ka linke võib ise lisada!

Kontaktide all on olemas nii juhatuse liikmete meilid ja telefonid, kui KÜSi kontori aadress, üldmeiliaadress ja KÜSi arveldusarve kontonumber.

RSS all on selle asja lahtiseletus. See on pandud sinna koduka halduri poolt ja millega mina väga kursis pole.

Esilehele tagasi minekuks on iga lehe allosas link Tagasi pealehele.


Kui kellegi on mingeid ettepanekuid või kommentaare kodulehe korralduse kohta, andke need julgelt teada (kadri@talveakadeemia.ee)