Foorum - Video tarbimisühiskonna olemusest

Postitanud: ella
11.12.2007 02:21
Soovitan teile üht videot, mis haakub oluliselt tänapäevase maailma tulevikuga. Ehk siis selest süsteemist, mis meid igapäevaselt ümbritseb ning millesse me ise ka suure panuse anname, tihti seda endale teadvustamata (kuigi meie seltsis on vägagi teadlikud inimesed (: ). Video on hea nii üldhariduslikus kui ka silmaringi laiendamise mõttes.

Video seletab lahti tänapäevase tarbimisühiskonna olemuse, toote elutsükli osad ning sellega kaasneva. Video on kahjuks ingliskeelne, kuid loodan, et enamus teist saavad aru. Mõne koha pealt on tema faktid minu meelest küsitava väärtusega, kuid üldjoontes räägib neiu tõtt. Kajastab inimkonna tootmist, tarbimist, saastet, prügimajandust ning üldist heaolu, mis kõik kaasneb tarbimisühiskonnaga ning seletab lahti selle jätkusuutlikkuse nüansid. Tegu on tema 10 aastase uurimistöö tulemustega. Katsuge leida oma ajast see 15-20 minutit, et video ära vaadata.

Video ise asub siin lehel: http://www.storyofstuff.com/
Postitanud: kadrik
21.12.2007 09:37
mina olen videot näinud, link jõudis minuni talveakadeemia listi kaudu. armas film, aga eks näha ole, et suunatud ameeriklastele, kellele vaja seletada ka asju, mis meile suht selged. õppevideo :)
Postituse lisamiseks pead olema sisse loginud