KÜSi koolitus

10.04.2008 11:45
Tere,

5 ja 6 aprill toimus Metsamajas KÜSi projekti- ja meeskonnakoolitus. Meeskonna- ja konfliktipäeva jooksul saime teada, kuidas lahendada erinevaid konflikte meeskonnas, millised on meeskondade arenguetappid, kuidas kinnisilmi aktiivselt kuulata:) ja loomulikult palju teisi elutarkusi.

Projektikoolituse raames tehti ots lahti kahel järgneval projektil: KÜSi suvepäevad ja sügisene ekskursioon. Paika said nii eesmärgid,sihid, SMART, tegevuskava, eelarve kui ka näidis rahataotlused. Mõlema projekti kohta kuulete kindlalt lähemalt järgnevate kuude jooksul. Kõigil, kes koolitusest osa ei saanud võtta, on võimalus neid projekte ka ise korraldama asuda.

Veelkord suured tänud koolitajatele: Maarika Merirannale ja Kadri Kallele ning loomulikult ka kõigile, kes osalesid ja otsustasid tarkust ning kogemusi saada, olgugi et ndvahetus oli väsitav ning väljas ilus ilm. Koolitusest osavõtjaid oli äärmiselt vähe ja seetõttu saime rõhuda eelkõige selle kvaliteedile mitte kvantiteedile. Seda näitas ka koolituse tagasiside, mille järgi see oli väga oluline ja vajalik.
Pilte koolituselt on võimalik näha: http://picasaweb.google.com/keskkonnayliopilasteselts/Koolitus; http://picasaweb.google.com/karinojamae

Projektijuht.
Britta

Uudise kommenteerimiseks pead olema sisse loginud.