Tule Suveakadeemiale!

28.06.2007 11:56
Aga kas sa Karulas oled käinud? Eelmisel aastal viis Suveakadeemia osalejad Soomaale, seekord aga Karulasse. Viib selleks, et näidata, kui eriline on see kant, kuidas mõnes kohas on aeg tiksunud teistmoodi kui mujal, tutvustada, millega seal inimesed tegelevad ning mõelda kaasa sellele, kuidas nad saaksid oma erilisust hoida ja väärtustada.

Suveakadeemia toimub sel aastal 20-25. juulil. Üritusele registreerumine toimub 1.juulist 10. juulini. Täpsemat infot kogu ürituse kohta on võimalik leida aadressilt www.talveakadeemia.ee/suveakadeemia2007

Kohtumiseni!

SA korraldajad
Suveakadeemia on Talveakadeemiast välja kasvanud üritus, mis vaatamata oma akadeemilisele kõlale on tegelikult hoopis koht puhkamiseks - aktiivselt, harivalt ja mõne Eesti kaugema nurga arengule kaasaaitavalt. Seekord lausa 6 päeva jooksul on võimalik kaasa mõelda Karula rahvuspargi arendamisele, panna selleks lausa ise käsi külge, õppida spetsialistide juhendamisel uusi oskusi ja saada uusi tarkusi, nautida kohalikku loodust matkates ja niisama ringi hüpates ning õppida tundma kohalikke traditsioone, käsitööoskusi ja talutöid.
Seejuures on igal osalejal võimalik valida endale meelepäraseim teema järgmiste hulgast, millesse põhjalikumalt süübida: Kaika kandi arengukava, Mahetootmine, Alternatiivenergia, Taaskasutus või Maal õppimine. Ja nagu kõigil Suve- ja Talveakadeemiatel kombeks antakse igale osalejale võimalus ka omalt poolt uute üliheade mõtete leidmiseks, arutamiseks ja hiljem ka elluviimiseks.
Uudise kommenteerimiseks pead olema sisse loginud.