Maaülikooli Aasta Tegu 2008 on tudengiseltside ühisprojekt "

14.11.2008 11:01
Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel 14. novembril anti tiitel Aasta Tegu 2008 tudengite erialaseltsidele ühisprojekti "Oma kodu" eest.

Tiitliga «Aasta Tegu» tunnustab Eesti Maaülikooli rektor juba kuuendat aastat ettevõtmisi, mis jäävad väljapoole igapäevaseid kohustusi.

Tänavused laureaadid – Eesti Metsaüliõpilaste Selts, Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts ja Eesti Maastikuarhitektuuriüliõpilaste Selts tegid käesoleva aasta kevadel ühisel jõul ning ülikooli rahalisel toel korda Metsamaja keldriruumid ning sisustasid need vaba aja veetmiseks. Üliõpilased varusid ise remondimaterjalid, tegid sisekujunduse ja viisid selle ka ellu. Ka taaskasutuskeskusest pärit mööbel on tudengite endi poolt korrastatud. Lisaks ühisruumidele, kus on võimalus kasutada arvuteid ja videoprojektorit, on igal seltsil oma tuba.

Varasematel aastatel on «Aasta Teoks» valitud Rõhu katsekeskus, keskkonnakaitse üliõpilaste selts, keskkonnasõbralik reoveepuhasti, tervisliku piima arenduskeskus ja Võrtsjärve järvemuuseum.

Uudise kommenteerimiseks pead olema sisse loginud.